Przedawajcie, co posiadacie, a czyńcie jałmużnę (Łuk. 12) upomina Zbawiciel, gdyż jałmużna gładzi grzechy i prowadzi nas do Boga. Złóż jałmużnę na lenie ubogiego, a ten modlić się za ciebie będzie, i uwolni cię od grzechów i wszelkiego (Tob.4).

Dziś serca są oziębłe na nędze ludzką, a tej nędzy tak wiele w około nas! Jeżeli miłosierdzia nie masz w sobie dla bliźnich, to przynajmniej miej miłosierdzie dla siebie samego. Dawaj jałmużnę, aby uzyskać Zmiłowanie Boże dla siebie.

Drodzy Czytelnicy i Sympatycy Salve Regina! 

Cieszymy się bardzo mocno, że odwiedzacie nasz Portal, korzystając z bogactwa Katolickiego Skarbca dla pomnożenia Chwały Bożej i uświęcenia swoich dusz oraz niesienia pomocy Duszom w Czyśćcu Cierpiącym.

Każdego dnia publikujemy treści zaczerpnięte z Skarbca Kościoła Świętego. Planujemy Portal bardzo mocno rozwinąć o dalsze publikacje i realizować cykl nagrań oraz dotrzeć do jak największej ilość spragnionych dusz katolickiej pobożności. Jednakże bez Państwa pomocy sprostanie temu zadaniu będzie coraz trudniejsze.

Dlatego już wkrótce będzie możliwość wsparcia naszego portalu, którego można udzielać dokonując poprzez czasowe lub regularne wpłaty na podane konto, czy też poprzez zrzutkę lub serwisu Patronite.

patronite

zrzutka

paypal

płatności

Dla stałych naszych Patronów w podziękowaniu za wsparcie prześlemy prezent w postaci różańców, modlitewnika: 1. Rzeczy Ostateczne, czyli modlitwy Chrześcijanina w godzinie śmierci; 2. Anielskie prawidła życia według Św. Alojzego; 3. Modlitwy za dusze czyśćcowe na cmentarzu  itp.

Wszystkim praktykującym modlitwę za dusze czyśćcowe i miłującym formy pobożności, które tu publikujemy, a które na przestrzeni wieków kształtowały pobożność i ducha katolickiego wielu pokoleń, składamy serdeczne Bóg zapłać i zapewnienie o modlitwie.

© salveregina.pl 2023